Poduszki przeciwodleżynowe
 

Firma Alurehab posiada w swoim asortymencie poduszki przeciwodleżynowe w formie oparć oraz siedzisk. Produkowane według norm ISO i posiadające certyfikaty jakości zapewniają najwyższy komfort użytkownania. Dodatkowa roczna gwarancja na wady produkcyjne daje nam wysoką przewagę nad innymi firmami, produkującymi akcesoria podobnego typu.

Poduszki przeciwodleżynowe wykonane z żelu FloGel i Pianki zapewniają idealne parametry dla osób, przebywających w tej samej pozycji przez długi okres czasu. Przeznaczone są do zastosowania w domu, w szpitalu lub przez użytkowniaka wózka inwalidzkiego. Stosując poduszki przeciwodleżynowe firmy Alurehab mają Państwo zapewnioną całkowitą ochronę w każdej pozycji, w jakiej zostaną zastosowane. Lekkie i wygodne z łatwością dopasowywują się do kształtu ciała.Przedwczesny wytrysk

eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html

Zdażyło Ci się przedwdcześnie zawitać na przyjęciu? Skutecznie zapobiegaj!


Grzybica pochwy

choroby-weneryczne.pl/grzybica-pochwy.html

Przykry i zawstydzający zapach pochwy? Zlikwiduj grzybice szybko i skutecznie!

 

 

 

 

 

 

 

 

Poduszki przeciwodleżynowe produkowane przy pomocy unikalnej technologi w efektywny sposób zmniejszają ucisk. Natomiast ich specjalna powłoka jest łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu. Poduszki przeciwodleżynowe pokryte są rozciągliwym i oddychającym materiałem z antypoślizgową podstawą.